Tema Havuzu'nda bulunan bütün tema ve eklentiler orijinaldir. Ürünler, resmi olarak satıldığı kaynaklardan edinilip, hiçbir şekilde ekleme veya çıkarma yapılmadan sizlere sunulur.
Sitemiz üzerinde bulunan temalar ve eklentiler, diğer WordPress ürünlerinde olduğu gibi Genel Kamu Lisansı (GNU veya daha yaygın tabirle GPL) kapsamındadır. GPL lisansı gereğince bu ürünleri içeren dosyalar, yeniden dağıtılabilir, pazarlanabilir. Biz de bu kapsamda hareket edip, ürünleri orijinal satıcılarından tedarik ederek, yalnızca otomatik güncelleme ve kütüphane erişimi sağlamanız için sizden satın almanız şart koşulan lisans anahtarına aylık veya yıllık yüzlerce dolar ödeme opsiyonunu ortadan kaldırıyor ve dolayısıyla aradaki farkı fiyatlarımıza yansıtıyoruz.
Tema Havuzu üzerinden satın aldığınız Tema ve Eklentiler için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır, hiç bir şekilde kullanım kısıtlaması yoktur.
Bazı tema ve eklentilerde Türkçe dil desteği olmayabilir. Bunun için WordPress tarafından ücretsiz olarak sunulan Loco Translate isimli ekletiyi kullanabilirsiniz.
Bazı tema dosyalarının içerisinde .zip formatında ‘Child Theme’ bulunur. Ana tema üzerinde yapılan değişiklikler sonrasında temanız, fonksiyon özelliklerini yitirebilir, kullanım dışı kalabilir. Bu gibi durumlara engel olmak amacıyla bazı temalar Child Theme (alt tema) ile birlikte gelir. Child Theme dosyası, temanızın kök dosyalarını korur ve bu dosyaları, ana temanızda kullanmanıza yardımcı olur.
Satın aldığınız tema veya eklentiler için ilk 6 ay olmak koşulu ile destek sağlamaktayız. Tema veya eklentilerin kurulumlarında yardıma ihtiyaç duyarsanız çekinmeden bizlerden destek alabilirsiniz.